Valodu māja

Valodu māja▸ Uzņēmumiem

Sadarbība ar uzņēmumiem

Valodu māja daudziem uzņēmumiem ir bijis uzticams ilgtermiņa sadarbības partneris gan valodu apguves, gan tulkošanas jomā. Mēs labprāt sadarbosimies arī ar jums!

Atbalsts uzņēmumiem

Valodu apguve

Uzņēmumiem aizvien lielākā skaitā ir nepieciešami darbinieki, kuri pārvalda svešvalodas. Valodu prasme lielā mērā nosaka uzņēmuma veiksmi eksporta tirgos, un Latvijas uzņēmējdarbības nākotne lielā mērā ir saistīta ar eksportu.

Valodu mājai ir gadiem ilga pieredze, pārveidojot Latvijas uzņēmumu kolektīvus par svešvalodu pratējiem. Mums ir bijis prieks iepazīt lieliskus cilvēkus, uzņēmumiem ir radīta iespēja kļūt konkurētspējīgākiem, un uzņēmumu darbinieki ir ne vien apguvuši jaunu valodu, bet arī pārliecinājušies, ka nu viņi ir kļuvuši nozīmīgāki un neaizvietojamāki savā uzņēmumā.

Līdz šim kolektīviem biežāk esam mācījuši norvēģu, zviedru un dāņu, kā arī latviešu un angļu valodu. Taču mūsu iespējas ir plašākas: mūsu starptautiskais kolektīvs var iemācīt gandrīz jebkuru no pasaules valodām!

Mēs piedāvājam:

  • vadīt intensīvus vai mazāk intensīvus valodu kursus;
  • testēt valodas apguves līmeni;
  • izstrādāt valodu apguves metodiku un mācību materiālus atbilstīgi jūsu vajadzībām.

 

Turpmākai saziņai:

Marta Roķe
Marta Roķe

Projektu vadītāja

marta@valodumaja.lv

Tulkošana

Valodu māja ir specializējusies augstas kvalitātes tulkošanas un korektūras pakalpojumu sniegšanā. Mūsu tulkotāju tīkls aptver visu pasauli, tā nodrošinot kvalitatīvu tulkojumu ne tikai lingvistiskā ziņā, bet arī lai tas atbilstu konkrētās valsts kultūras kontekstam.

Iespējams, augstākais sasniegums tulkotāja mākslā ir literāro darbu tulkošana: mums ir sava izdevniecība, kurā izdodam augstvērtīgu oriģinālo un tulkotu literatūru. Valodu mājas tulkošanas pakalpojumus izmanto starptautiski uzņēmumi gan Latvijā, gan ziemeļvalstīs, gan citviet Eiropā.

Valodu māja piedāvā tulkojumus visās pasaules valodās. Īpaši piedāvājumi tulkojumiem SCANDI un Baltijas valstu valodās.

Oratastic – valodu apguve tiešsaistē

Oratastic

2021. gada nogalē uzsākām valodu apguves tiešsaistes platformas Oratastic izveidi. Platformā pakāpeniski tiek izvietoti kursi dažādu valodu apguvei, izmantojot īpašas Valodu mājā radītas metodes.

Šobrīd Oratastic piedāvā šādus kursus:

  • NorFon – norvēģu valodas izrunas kurss (par maksu). Lieliska iespēja patstāvīgi apgūt pēc iespējas perfektu norvēģu valodas izrunu! Kursā izmantota unikālā Valodu mājas dibinātāja, valodnieka Snorres Karkonena-Svensona izstrādātā valodu apguves metodika, kura tiek izmantota Norvēģijas izglītības iestādēs un pieaugušo izglītības centros.
  • Latgolastic-ENG – latgaliešu valodas kurss angļu valodā (bezmaksas). Pagaidām vienīgais interneta videi pielāgotais latgaliešu valodas kurss, kas vienlaikus ir arī literārs darbs ar sižetu!
  • Multimaņu izrunas apguves metode (norvēģiski, bezmaksas) – Snorres Karkonena-Svensona izstrādātās metodes izklāsts norvēģu valodas pedagogiem.

Ja vēlaties iegūt uzņēmuma licenci NorFon kursam, rakstiet uz snorre@valodumaja.lv.