Valodu māja

Valodu māja▸ Privātuma politika

Privātuma politika

Interneta vietnes “Valodumaja.lv” uzturētājs un pārzinis ir SIA “Vārdu vārti”, turpmāk saukts “Valodu māja”. Valodu māja aizsargā un rūpējas par šīs interneta vietnes apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību, apņemas ievērot jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un citus normatīvos aktus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

Tālāk ir sniegta informācija par to, kā Valodu māja apstrādā tavus personas datus, kad tu apmeklē un lieto interneta vietni “Valodumaja.lv”, kā arī par to, kā tu vari sazināties ar mums, ja tev šajā sakarā rodas jautājumi vai bažas.

1. Mūsu apkopotā informācija

1.1. Tavi iesniegtie dati

Kad tu iegādājies Valodu mājas pakalpojumus caur “Valodumaja.lv”, mēs iegūstam tavu personisko informāciju – tavu vārdu, e-pastu, kā arī informāciju par tavām vēlmēm un zināšanām saistībā ar Valodu mājas sniegtajiem pakalpojumiem.

Tev ir iespēja sniegt vairāk informācijas, piemēram, par tavu izskatu, atrašanās vietu. Šīs informācijas sniegšana vai nesniegšana ir tava brīva izvēle, tomēr aicinām tevi nesniegt informāciju, kuru tu nevēlies publiskot.

Valodu māja iegūst arī informāciju par taviem norēķiniem par Valodu mājas sniegtajiem pakalpojumiem. Šī informācija var iekļaut norēķinu veikšanai nepieciešamo informāciju, piemēram, tavas maksājumu kartes numuru.

1.2. Interneta pārlūka sniegtie dati un sīkdatnes

Mēs varam saglabāt un piekļūt informācijai, ko tava interneta pārlūkprogramma sniedz brīdī, kad tu apmeklē mūsu interneta vietni, tajā skaitā tavu interneta protokola (IP) adresi.

Mūsu interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angliski – cookies), kas ļauj nodrošināt pilnvērtīgāku tīmekļvietnes darbību un saziņu ar tevi. Šo informāciju Valodu māja izmantos, tikai lai nodrošinātu drošu un ērtu vietnes darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par vietnes apmeklētāja darbībām vietnē un analizētu apmeklētāju vietnes lietošanas pieredzi.

Iepriekš minētajam mērķim šī interneta vietne izmanto Google Analytics, Google, Inc. (Google) tīmekļa analīzes pakalpojumu, līdz ar to sīkdatņu ģenerētā informācija (ieskaitot tavu IP adresi) tiks nosūtīta uz Google serveri ASV un glabāsies tur.

Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai interneta vietnes darbībai iesakām sīkdatnes saglabāt. Ja tomēr vēlies tās noraidīt, to vari izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Šīs sīkdatnes identificē tikai tavu ierīci, taču neizpauž tavu identitāti. Sīkdatnēs tiek uzglabāta tikai tā informācija, kuru nav iespējams atsevišķi identificēt. Sīkdatnes tavā datorā tiks saglabātas tikmēr, kamēr beigsies to uzglabāšanas termiņš vai līdz tu tās izdzēsīsi. Ja nevēlies, ka mēs lietotu sīkdatnes, šo funkciju tu jebkurā laikā vari izslēgt savā tīkla pārlūkprogrammā.

Ja nevēlies, lai tevis lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, tu vari mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērs uzmanību tam, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties. Tomēr ņem vērā, ka gadījumā, ja tu atteiksies vai izslēgsi sīkdatnes, dažu tīmekļa vietņu funkcionalitāte var tikt zaudēta. Turklāt sīkdatņu vai to kategorijas izslēgšana neizdzēš tās no pārlūkprogrammas, tev tas būs jāveic saviem spēkiem tavas pārlūkprogrammas ietvaros.

Vietnes uzturētājs neievāks citu informāciju, ar kuru, apvienojot ar iepriekš norādīto informāciju, vietnes apmeklētājs tiktu vai varētu tikt identificēts, izņemot šajā privātuma politikā norādītos gadījumus.

2. Iegūtās informācijas pielietojums

1. punktā minēto informāciju Valodu māja izmantos šādiem mērķiem:

  • lai sniegtu pakalpojumus;
  • lai veiktu norēķinus;
  • lai identificētu klientus;
  • lai sazinātos ar klientiem. Valodu māja tev var sūtīt ar pieprasīto vai sniegto pakalpojumu saistītas ziņas, kā arī, ja tu esi piekritis šādu ziņu saņemšanai, informāciju par Valodu mājas pakalpojumiem un pasākumiem. Turklāt Valodu māja tev var sniegt ziņas saistībā ar informācijas drošību un privātumu;
  • lai uzlabotu sniegtos pakalpojumus, tajā skaitā veidot pētījumus un sagatavojot atskaites, kurās lietotāju dati tiek anonimizēti.

Valodu māja var izmantot tavus datus likumpārkāpumu novēršanai.

3. Iegūtās informācijas izplatīšana trešajām pusēm

Valodu māja tavu informāciju pakalpojuma sniegšanai nepieciešamajā apmērā nodod tavam pasniedzējam.

Valodu māja tavu informāciju neizpauž citām trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad Valodu māja būs saņēmusi tavu skaidri izteiktu piekrišanu vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar normatīvo aktu prasībām.

Šajā politikā iekļautās normas tiek saglabātas arī gadījumā, ja Valodu mājas pakalpojumi daļēji vai pilnībā tiek nodoti citam uzņēmumam.

4. Privātuma politikas izmaiņas

Valodu māja var pārskatīt, mainīt vai papildināt šo politiku. Valodu māja tevi var informēt par nozīmīgākajām izmaiņām, nosūtot ziņu uz tevis norādīto e-pasta adresi.

5. Drošība un konfidencialitāte

Valodu māja cenšas nodrošināt tavu personas datu aizsardzību, tāpēc šī interneta vietne ir aizsargāta ar atbilstīgiem līdzekļiem, kas paredzēti informācijas aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu.

Lai gan Valodu māja īsteno drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstīgu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.

6. Tavas iespējas pārvaldīt savu informāciju

Tev ir tiesības saņemt no Valodu mājas informāciju par taviem Valodu mājas rīcībā esošajiem personiskajiem datiem.

Ja tu vēlies, lai Valodu māja maina, papildina, daļēji vai pilnībā dzēš tavus personiskos datus, sazinies ar Valodu māju, izmantojot 8. punktā norādīto e-pasta adresi.

7. Starptautiskā vide

“Valodumaja.lv” mitinās ASV un tiek pārvaldīta no Latvijas, taču pakalpojums ir pieejams visā pasaulē.

Iesniedzot savus datus Valodu mājai, tu piekrīti to izmantošanai atbilstīgi Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, arī ja atrodies valstī vai reģionā, kur ir atšķirīgi personisko datu iegūšanas, izmantošanas un atklāšanas normatīvi.

8. Saziņa ar Valodu māju

Gadījumā, ja tev ir bažas vai neskaidrības saistībā ar šo politiku, ja tev ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība, lūdzam sazināties ar Valodu māju, izmantojot e-pasta adresi info@valodumaja.lv.