Valodu māja

Valodu mājaJaunumi▸ Vārdu meklējumi. Saruna ar Ingu Gaili

Vārdu meklējumi. Saruna ar Ingu Gaili

Vārdu meklējumi: saruna ar Ingu Gaili

Inga Gaile ir rakstniece un dzejniece, kura runā par sociāliem jautājumiem no feminisma skatpunkta ne tikai savā rakstniecībā, bet arī komēdijas žanrā “Sieviešu stendapā”. Viņa ir arī Latvijas PEN prezidente un kopā ar dzejnieku un filozofu Ilmāru Šlāpinu vada PEN raidierakstu “Obligātā literatūra”, kur uzmanību pievērš tādiem rakstniekiem, kuri iestājas par vārda brīvību, tā nereti kļūdami par politiskās izrēķināšanās upuriem. Pavisam nesen iznāca Ingas sestais prozas darbs – romāns “Jaukumiņš”.

Par to, par valodas nozīmi, ietekmi un iespējām literatūrā, komēdijā un dzīvē, kā arī par daudz ko citu sarunāsimies ar Ingu 30. martā plkst. 19.00 Valodu mājā. Ieeja par brīvu.

Pasākums tiek organizēts par godu biedrības “Valodu muzejs” trešajai gadadienai un ir daļa no pasākumu sērijas “Valoda un…”. 2022. gadā Valodu mājā sērijas ietvaros viesojās valodniece Aiga Veckalne, itāliešu valodas speciālists Džūlio Lo Bello (Guilio Lo Bello) un kulturologs Deniss Hanovs.

Biedrības “Valodu muzejs” mērķis ir rosināt sabiedrības interesi par valodām un to apguvi, ar valodu veicināt pozitīvas pārmaiņas cilvēku dzīvē un sabiedrībā un veicināt Valodu muzeja izveidi.

Ja vēlies mūs atbalstīt, ziedo mums vai kļūsti par biedru.