Valodu māja

Valodu mājaJaunumi▸ Konkurss – uzraksti dzejoli par…

Konkurss – uzraksti dzejoli par Avotu apkaimi!

Šī gada rudenī kultūrvieta “Valodu māja” (Avotu ielā 33, Rīgā) ietērpsies dzejas noskaņās – būsim daļa no Dzejas dienām ar veseliem diviem pasākumiem! Tādēļ, lai iešūpotos un noskaņotos poētiski, aicinām jebkuru interesentu, kurā mīt dzejas dzirksts, piedalīties dzejoļu konkursā par Avotu apkaimi.

Nosacījumi:

Katrs dalībnieks drīkst iesūtīt vienu 10 līdz 50 rindas garu dzejoli. Tēma: dzejolim jāatbilst tēmai “Avotu apkaime”. Tas var būt Avotu apkaimei vai, piemēram, tajā sastopamiem objektiem, vietām, īpašiem cilvēkiem veltīts dzejolis vai dzejolis, kas skar kaut ko saistītu ar Avotu apkaimi. Tam, ka dzejolī ir runa par Avotu apkaimi vai ar to saistītiem lielumiem, jābūt skaidri nolasāmam.

Dalībnieki: dalībnieku vecums un skaits nav ierobežoti, piedalīties var jebkurš.

Iesūtīšana: dzejoļi jāsūta uz e-pasta adresi elina@valodumaja.lv, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un pasta adresi. Ja ir kāda īpaša informācija, ko vēlaties norādīt, pievienojiet e-pastā. Papildu informācija nedrīkst pārsniegt 500 rakstzīmju (ar atstarpēm).

Apbalvošana: labāko dzejoļu autori balvā saņems grāmatas no Valodu mājas. Apbalvošana notiks 2021. gada 10. septembrī Jurim Kunnosam veltīto urbānās dzejas lasījumu laikā.

Avotu apkaime - Rīgas sirds

Dzejoļu iesūtīšanas termiņš:

2021. gada 6. augusts–2021. gada 1. septembris.

Days
Hours
Minutes

Dzejas dienu ietvaros Valodu mājā notiks divi pasākumi

  • 8. septembrī tiešsaistē uz sarunu un dzejas lasījumiem tiksies amerikāņu-latviešu dzejnieks Raiens Dzelzkalns (Ryan Dzelzkalns) un viņa atdzejotājs dzejnieks Ivars Šteinbergs. Pasākums notiks projekta Preparing, translating, and creating visual material for the manuscript of American poet Ryan Dzelzkalns’ poetry collection, Imaginary Geographies ietvaros ar ASV vēstniecības Latvijā atbalstu. Vairāk par projektu šeit: https://www.valodumaja.lv/dzelzkalna-iedomu-geoegrafijas-projekts/
  • 10. septembrī klātienē aicināsim uz Jurim Kunnosam veltītajiem urbānās dzejas lasījumiem. Pirms lasījumiem Valodu mājā būs skatāma Jura Kunnosa grāmatu ekspozīcija un varēs iepazīties ar Jura Kunnosa dzeju. 10. septembrī pa dienu Valodu mājā varēs klausīties dažādu izpildītāju dzeju ierakstos un iegādāties grāmatas ar atlaidi. Pasākumu atbalsta Latvijas Rakstnieku savienība.

Dalībnieki un cita informācija par pasākumiem tiks izziņoti vēlāk.

Informāciju sagatavoja
Elīna Kokareviča,
biedrības “Valodu muzejs” valdes priekšsēdētāja
elina@valodumaja.lv