Valodu māja

Valodu mājaJaunumi▸ Pasniedzēju sapulce 2021. gada 3. jūnijā

Pasniedzēju sapulce 2021. gada 3. jūnijā

Learning

Valodu pasniedzēji vienmēr šķiet forši un atbrīvoti, tādi, kuri spēj tikt galā ar jebkuru problēmu, kāda mācēnam vien var rasties. Bet, lai līdz tam nonāktu, pasniedzēji cītīgi un rūpīgi strādā. Un dažreiz jūtas vientuļi, un ne vienmēr uzreiz var atrast pareizo atslēgu visiem izaicinājumiem, ar kuriem savā darbā sastopas. Mums ir risinājums!

Valodu apguves un mācīšanas izcilības centrs (VAUMIC) Valodu mājā aicina pasniedzējus pievienoties sarunu un savstarpēja atbalsta klubam. Tā ir iespēja dalīties pieredzē, uzzināt par jaunām pasniegšanas pieejām un problēmu risinājumiem. Tiekamies Zoom platformā, kur sarunājamies, diskutējam un iedvesmojamies cits no cita!

Laika gaitā dalībnieki varēs paši ietekmēt kluba saturu, bet sākontēji esam plānojuši (pirms tikšanās reizēm) izlasīt kādu interesantu un noderīgu rakstu, ko klubā apspriest, kā arī sniegsim īsas prezentācijas par valodu apguves un mācīšanas tēmām, par kurām pēc tam diskutēsim. Svarīga kluba darbības daļa ir pieredzes apmaiņa un brīvas sarunas, kuru laikā varēs prasīt kolēģiem padomu vai pārrunāt valodu mācīšanas grūtības, kā arī būs iespēja dalīties ar saviem un iegūt citu pasniedzēju gatavotus materiālus.

Viena tikšanās reize ilgs aptuveni pusotru stundu.

Kluba dalībnieki tiekas katru otru nedēļu, un, lai paplašinātu pasniedzēju un zināšanu loku, katra otrā tikšanās reize notiks angļu valodā.

Dalība bez maksas.

Tēmu saraksts (katra otrā tikšanās notiks angļu valodā)
  • 6.05. Valodu apguves faktori: ko pasniedzējs var ietekmēt?
  • 20.05. The role of pronunciation and how to integrate it in other themes
  • 3.06. Teksta žanru dažādība kā resurss un nepieciešamība valodas apguvē
  • 17.06. How to help the learners with the acquisition of usage of prepositions.
  • 01.07. Kā izmantot mācēna dzimto valodu kā resursu valodu apguvē
  • 15.07. How to train fluency
  • 29.07. Integrētā mācību satura un valodas apguve (CLIL)
  • 12.08. How to train listening skills