Valodu māja

Valodu mājaJaunumi▸ Aicinām uz vasaras burziņu Valodu mājā!

Aicinām uz vasaras burziņu Valodu mājā!

Sestdien, 2021. gada 17. jūlijā, plkst. 11.00–19.00 kultūrvieta Valodu māja Avotu ielā 33, Rīgā, rīko vasaras burziņu – aicina interesentus iepazīties ar Valodu mājas darbības jomām un piedāvājumu atraktīvā un draudzīgā veidā.

Mūzikai ir koncertzāles un opernami, sportam – stadioni, mākslai – galerijas. Bet valodām? 2018. gadā dibinājām Valodu māju – vietu, kur uzmanības centrā ir prieks un aizrautība par valodām, kur atrast ko lasāmu ne tikai latviski, bet arī, piemēram, armēniski un islandiski, vai attīstīt prasmes ar norvēģu valodas mācību grāmatas palīdzību, iedziļināties sociolingvistikā, fonētikas jautājumos u. tml.  Šeit atrodas plaša un daudzveidīga bibliotēka un grāmatu antikvariāts, kurā sameklēt ne tikai valodniecības grāmatas, bet arī daudzveidīgu literatūru dažādās valodās. Piedāvājumā ir arī mūsu pašu un draugu izdotas jaunākās grāmatas un kultūrpreces.

Atvaļinājumu laikā un izmantojot iespēju pulcēties pēc ilgstošas mājsēdes vienu dienu jūlijā Valodu māja atvērs durvis, aicinot ikvienu, kuram jebkad ir radies jautājums, kas ir Valodu māja, vai kurš nekad par Valodu māju iepriekš nav dzirdējis, un visus, kuri jau Valodu māju pazīst un ir iemīļojuši, iegriezties pie mums un iesaistīties kādā no aktivitātēm.

Dienas gaitā:

  • “Padzīvojušas” grāmatas atdosim bez maksas.
  • 30 % atlaide VISĀM lietotajām grāmatām dažādās valodās;
  • 20 % atlaide VISĀM Valodu mājas un mūsu draugu izdotajām grāmatām.
  • 10 minūšu “zibkurss” NORVĒĢU, IGAUŅU, LATVIEŠU un LATGALIEŠU valodā. Izvēlies sev interesējošo valodu un piedalies 10 minūšu zibkursā (labu laikapstākļu gadījumā aktivitāte norisināsies ārtelpās).
  • Scrabble galdiņš: spēle latviešu, krievu, angļu, igauņu vai norvēģu valodā (labu laikapstākļu gadījumā aktivitāte norisināsies ārtelpās).
  • TĒJA vai KAFIJA bez maksas, ja iepirksies pie mums vērtībā virs 15 eiro.
  • Jautra un interaktīva Kahoot spēle par valodām.
  • Smaidīgi un atraktīvi valodmājnieki, kuri priecāsies tev pastāstīt par Valodu māju.

Ieeja Valodu mājas telpās pasākuma laikā tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu. Aktivitātes ārtelpās, ievērojot valstī noteiktos Covid-19 ierobežojumus.

Informāciju sagatavoja:
Emīls Dzelzkalējs,
projektu vadītājs
emils@valodumaja.lv